Peter Pellegrini

Pellegrini sa v regionálnych voľbách snaží odpútať od Fica, píše v Newsfiltri Filip Obradovič. „Pellegrini koná premyslene. Hoci by jeho voliči koalície so Smerom v regionálnych voľbách brali, vie, že veľké spojenectvá vo veľkých mestách či župách vyšlú možným budúcim partnerom signál, že keď nemá problém spojiť sa s Ficom v malom, nebude mať problém spojiť sa s ním ani na národnej úrovni. Z toho, ako očividne sa Pellegrini nechce zašpiniť Smerom, už môžu byť na Súmračnej aj nervózni.“

Ak bude mať Peter Pellegrini možnosť vytvoriť vládu s Ficom, tak pôjde, vraví šéfredaktor Denníka N Matúš Kostolný. „Sú naozaj troška z iného sveta, ale nakoniec, keď sa bude rozhodovať, budú dôležité faktory ako: či ti hrozí stíhanie alebo nie; či si tie peniaze, ktoré si získal od sponzorov, môžeš nechať; či ľudia, ktorí sú v pozadí tvojej partie, sú kompatibilní s tými v mojej.“

Video: Pellegrini sa vozí v luxusnom Volve. „Mám ho požičané od sestry. Moja sestra nie je činná osoba; keby som poprosil aj mamu, otca, už sú dôchodcovia, aby mi pomohli, asi vám to nebudem zdôvodňovať,“ vravel Pellegrini Denníku N. Po otázke, či môže zverejniť, koľko auto stálo, začala Pellegriniho hovorkyňa Patrícia Medveď Macíková brať redaktorke mikrofón.

Peter Pellegrini jednoznačne odmieta v župných voľbách podporiť Adriana Polónyho. Polóny kandiduje za banskobystrického župana s podporou Smeru, Pellegrini má vďaka nemu šoféra a auto. „Nemyslím si, že je správne, aby tento človek riadil župu,“ povedal predseda Hlasu, podľa ktorého Hlas zotrvá na podpore Ondreja Luntera, pretože je „mladý a dynamický“.

Opozičný Hlas minulý rok skončil so stratou takmer 20-tisíc eur a Peter Pellegrini stále odmieta zverejniť, koľko platí za Volkswagen Touareg svojmu kamarátovi Adrianovi Polónymu, ktorý šéfuje SAD Zvolen. Tento autobusový dopravca zamestnáva aj Pellegriniho šoféra. Strana platí firme menej, než ich šofér stojí, vyplýva z účtovnej závierky Hlasu za rok 2021.

Peter Pellegrini jazdí na ďalšom luxusnom aute, tvrdí, že mu ho požičala sestra. V marci musel vysvetľovať, kto platí za Volkswagen Touareg so šoférom, v ktorom sa vozil, teraz používa nové Volvo V90, ktoré sa predáva od 60-tisíc eur. „Moja sestra nie je činná osoba; keby som poprosil aj mamu, otca, už sú dôchodcovia, aby mi pomohli, asi vám to nebudem zdôvodňovať,“ vraví predseda Hlasu.

Peter Pellegrini v novom Volve a toto luxusné auto, odparkované pred centrálou Hlasu. Reprofoto - FB Hlas, N

Peter Pellegrini dnes vypovedal na NAKA ako svedok v súvislosti s kauzou založenia a zosnovania zločineckej skupiny, v ktorej figurujú aj Fico a Kaliňák. Líder Hlasu tvrdí, že odpovedal na všetky otázky vyšetrovateľa a nič nezatajoval.

Podľa Petra Pellegriniho hlasovanie koalície s ĽSNS o prelomení veta ukazuje, že „temná koalícia“ je realitou. „Žiaľ, fašisti sú mu prednejší ako seniori,“ povedal predseda Hlasu o Igorovi Matovičovi.

Na NAKA vypovedá šéf Hlasu Peter Pellegrini. Zatiaľ nie je jasné, v akej veci. V kauze Mýtnik, kde sa hovorí o úplatku v krabici od šampanského, dosiaľ obvinený nie je. (sme)

Boli sme na trojhodinovom školení, kde členov Hlasu učili, ako komunikovať pred jesennými voľbami. Bývalý hovorca prezidenta Gašparoviča im radil, aby prezentovali aj súkromie a zložité slová sa nebáli vyslovovať ako Harabin. „Ukážte aj mačičku, aj psíka. Ale neprežeňte to,“ vravel im Marek Trubač.

Bývalý hovorca prezidenta Ivana Gašparoviča prednášal členom Hlasu v kultúrnom dome neďaleko Bratislavy o tajomstve úspešnej predvolebnej komunikácie. Foto – N

Peter Pellegrini v súvislosti s rodinným balíčkom vyhlásil, že Igor Matovič urobil „škaredý kšeft s fašistami“. Výsledkom tejto dohody podľa neho je už pozvanie Kotlebovho poslanca Martina Beluského do nedeľnej diskusnej relácie RTVS.

Peter Pellegrini hovorí, že referendum by si vedel predstaviť v rovnaký deň ako komunálne a župné voľby. O presnom znení referendovej otázky rokujú.

Peter Pellegrini tvrdí, že počas pôsobenia vo vláde neprichádzal do kontaktu so Slovenským pozemkovým fondom. Odvoláva sa na to, že ministerstvo pôdohospodárstva ovládala SNS. Riaditeľ fondu Ján Marosz (OĽaNO) dnes informoval o trestných oznámeniach pre fiktívne ovocné sady. (tasr)

Hlas nepodporuje návrh poslanca OĽaNO Györgya Gyimesiho, ktorý by zakazoval vyvesovanie dúhových zástav. Podľa Petra Pellegriniho ide o ďalšie rozdeľovanie ľudí.

Hlas podľa Petra Pellegriniho podporí inflačný balíček len pri splnení dvoch podmienok. Prvou je stoeurový príspevok pracujúcim, druhou garancia, že dôchodcovia dostanú ešte jeden ďalší dôchodok navyše na konci roka. (markíza)

Návšteva Geissenovcov je podľa Sulíka jeden zo spôsobov, ako dostať Slovensko „do sveta“ prirodzene a bez nákladov.  Minister hospodárstva Richard Sulík tak obhajuje, prečo pred pol rokom dohodol návštevu kontroverznej rodiny známej nemeckou reality šou Ťažký život milionárov.

Peter Pellegrini kritizuje ministra hospodárstva Richarda Sulíka za návštevu manželov Geissenovcov na Slovensku. Vyčíta mu, že Geissen bol v rokovacej sále Národnej rady v tričku s lebkou. Predseda Hlasu to považuje za zneuctenie a hovorí o „nejakom pokútnom milionárovi“. „Toto má byť úlohou ministra – behať tri dni s Geissenovcami?“ pýta sa Pellegrini.

Hlas hlasoval proti vydaniu Roberta Fica do väzby. „Vládna moc nedokázala presvedčiť ani svojich koaličných poslancov, aby s čistým svedomím mohli zahlasovať za toto rozhodnutie,“ povedal Peter Pellegrini. „Nemám slov,“ reagoval na výsledok podpredseda Za ľudí Juraj Šeliga.

Peter Pellegrini v rozprave hovorí, že Hlas nepodporí vydanie Fica a ani prípadné vydanie žiadneho iného poslanca, ani vládneho. „Dnes ideme rozhodovať o tom, či ideme vydať poslanca spráchnivenému systému. Nemáme istotu, či vydávame človeka na spravodlivosť. Naopak, rozhodujeme o tom, či poslanca vydáme politickému revanšu.“

Opozícia sa eurokomisárovi pre spravodlivosť Didierovi Reyndersovi sťažovala na zneužívanie práva na Slovensku. „Právny štát na Slovensku zlyháva a my ako predstavitelia opozície na to upozorňujeme nielen našich voličov, ale aj dôležité inštitúcie, ktoré by si nemali pred tým zakrývať oči,“ zhodli sa lídri Smeru a Hlasu Robert Fico a Peter Pellegrini. (tasr)

Peter Pellegrini nechcel komentovať správu o tom, že sa Zoroslav Kollár priznal k podplácaniu v kauze Vladimíra Pčolinského. „Počul som to tri minúty pred tým, ako som šiel na tlačovú konferenciu. Musíte prihliadnuť aj na to, že naše vyjadrenia vychádzajú z aktuálnych informácií. Toto je informácia čerstvá.“

Peter Pellegrini sa zajtra stretne s eurokomisárom pre spravodlivosť Didierom Reyndersom, ktorý je na návšteve Slovenska. Predseda Hlasu mu mieni povedať, ako opozícia vníma situáciu v oblasti spravodlivosti v krajine.

Peter Pellegrini zopakoval, že Hlas nebude súhlasiť s vydaním Roberta Fica na väzobné stíhanie. Znovu povedal, že by nehlasovali ani za vydanie koaličného poslanca. „Sme skôr presvedčení, že takýmito vecami vydávame človeka na politický revanš, nie spravodlivosti.“

Zotrvanie Romana Mikulca na poste ministra vnútra je hanba, povedal po hlasovaní Peter Pellegrini. Tvrdí, že je to najhorší človek, akého Slovensko na tomto poste malo.

Svet, v ktorom je Fico obvinený a Pellegrini naháňa po regiónoch percentá, môže existovať len v prípade, že to Fico dovolí, píše Juraj Javorský. „Skutočný spojenec sa predsa pozná v núdzi. Kým bude v Pellegrinim vidieť Fico svoju poslednú nádej, dovolí mu aj vyhrať voľby. Ale tras sa, svet, keď ho raz naozaj zradí.“

Pellegrini dôveruje poslancovi Erikovi Tomášovi, ktorý spolu s ním prešiel do Hlasu. Tomáš sa spomína v uznesení o obvinení Fica a Kaliňáka, lebo mal zháňať kompromitujúce materiály na Matoviča, no podľa vyšetrovateľov je jeho skutok už premlčaný.

Pellegrini podobne ako politici Smeru používa príklad poslaneckého asistenta Filipa Rybaniča pri aktuálnej kauze Roberta Fica. Naznačuje, že rovnako ako Rybanič aj Fico a Kaliňák len prezradili pravdu o daňových kauzách Kisku a Matoviča. „Neevidujem, že by pán Rybanič bol vo väzbe alebo že by skončil vo väzení,“ povedal predseda Hlasu.

Peter Pellegrini opäť kritizuje vládne opatrenia proti zdražovaniu. Podrobne rozoberá štvrtkovú tlačovú besedu, na ktorej sa zúčastnil aj premiér, a tvrdí, že Heger na nej povedal „13 lží“. Napríklad kritizuje, že medzi skupiny najviac ohrozené infláciou vláda nezaradila drvivú väčšinu seniorov.

Peter Pellegrini vraví, že nenecháva otvorené dvere, ako pred pár dňami rozprával Robert Fico v súvislosti s tým, aby mu ich NAKA nezničila. „Ja sa zamykám ako každý slušný občan, aby mi ten, kto nemá vojsť do domu, nevošiel.“

Hlas prípadné vydanie poslanca Roberta Fica do väzby nepodporí. „Nemyslíme si, že je na to dôvod,“ vyhlásil Peter Pellegrini. Podľa neho ide o účelové vyšetrovanie, aby vláda Eduarda Hegera prekryla svoju neschopnosť poradiť si so zdražovaním.

Opakuje sa vzor 30. roky: fašisti ako Tuka, Fico ako Tiso, píše Martin M. Šimečka. „Pellegriniho alibizmus je neporovnateľný, ale historicky jedinečná je aj odvaha slovenských demokratov.“

„Ačohentizmus“, ktorý predvádza Pellegrini s ďalšími, je podlý a trápny, píše Newsfilter. „Kým doteraz časť verejnosti aj komentátorov vnímala Pellegriniho ako toho, kto v otázke Ukrajiny patrí k tým ‚slušnejším‘ opozičným politikom, už to nemôže platiť.“

Pellegrini vraví, že ho Heger nemusí pozývať do ukrajinskej Buče. „Nemám problém ísť na Ukrajinu,“ povedal predseda Hlasu, s tým, že on zároveň môže pozvať premiéra na stred či juh Slovenska. „Do obchodov, medzi seniorov, nech mu ľudia povedia, ako sa na Slovensku ťažko žije.“

Premiér Heger vyzval Fica a Pellegriniho, aby odišli zo slovenskej politiky do tej ruskej. Opoziční politici kritizovali darovanie systému S-300 Ukrajine. „Toho systému, ktorý, pevne verím, bude na Ukrajine zachraňovať ľudské životy. Kto dnes videl ten strašný masaker pred stanicou v Kramatorsku, vie, o čom hovorím,“ dodal Heger.

Peter Pellegrini kritizuje vládu a tvrdí, že na Slovensku sa nepostaví z plánu obnovy ani jedna nová nemocnica, pokiaľ štát nezmení prístup a napríklad nekúpi už hotový projekt. Zdôvodnil to časovými lehotami, ktoré súvisia s plánom obnovy.

Peter Pellegrini priznal, že je so šéfom SAD Zvolen Adrianom Polónym veľký kamarát, odmieta však vysvetliť, či firme platí za auto a šoféra. Mimovládne organizácie vravia, že by mal byť transparentný, aby sa vyhol podozreniu, že to preňho Polóny robí, lebo mu ako predseda vlády pomáhal v spore o milióny eur.

OĽaNO podá návrh, aby Pellegrini vysvetlil parlamentnému výboru, či a koľko platí šéfovi SAD Zvolen za luxusný Volkswagen Touareg a osobného šoféra. Firmu, v ktorej má podiel aj štát, len šofér predsedu Hlasu stál už 56-tisíc eur.

Dôvera v prezidentku Zuzanu Čaputovú sa vo februári dostala na rekordne nízku úroveň – verí jej 42 % opýtaných. Petrovi Pellegrinimu dôveruje 39 %, premiérovi Eduardovi Hegerovi 28 %. Igorovi Matovičovi verí len 11 % respondentov, ukázal prieskum agentúry Focus pre reláciu TV Markíza Na telo s Michalom Kovačičom.

OĽaNO vyzýva Petra Pellegriniho, aby do konca týždňa zverejnil zmluvy, faktúry a výpisy z bankových účtov, z ktorých by sa ukázalo, či a koľko Hlas platí za luxusné auto a šoféra pre predsedu strany. „Ficov žiak si žije nad pomery, pán Pellegrini by mal vysvetľovať. Hlas nie je nová strana, ale starý Smer. Smer 2.0,“ vyhlásil predseda poslaneckého klubu Michal Šipoš.

Peter Pellegrini opäť nezverejnil, koľko Hlas doteraz zaplatil za luxusné auto a jeho šoféra, ktorého oficiálne zamestnáva SAD Zvolen. „Je to každý mesiac niekoľko tisíc eur. Teraz ja nenosím účtovníctvo strany v hlave,“ povedal predseda Hlasu.

Peter Pellegrini kritizuje Eduarda Hegera, že necestoval spolu s ďalšími premiérmi do Kyjeva, on by vraj išiel. „Netrhal by som tú skupinu a nechcel by som vyznievať, že sa Slovensko bojí,“ vyhlásil Pellegrini.

Peter Pellegrini má drahý Volkswagen Touareg so šoférom, ktorého nezamestnáva Hlas, ale SAD Zvolen, kde má hlavné slovo Pellegriniho kamarát Adrian Polóny. Strana odmieta zverejniť, či a koľko za služby doposiaľ zaplatila. Pellegrini pred otázkami utiekol. Polóny podnikal aj s Bödörom.

Pred centrálou Hlasu stojí luxusný Volkswagen Touareg, na ktorom Petra Pellegriniho vozil šofér, oficiálne zamestnaný v SAD Zvolen. Foto N - Tomáš Benedikovič

Peter Pellegrini pri téme utečencov z Ukrajiny opäť hovorí o riziku príchodu ľudí z tretích krajín. V TA3 povedal, že títo ľudia podľa neho „nemajú nič spoločné“ s vojnou a snažia sa zneužiť situáciu na Ukrajine.

Pellegrini na rozdiel od politikov Smeru uznal, že sa mýlil, a nazval útok na Ukrajinu ruskou agresiou. Zároveň však už začal hovoriť, že solidaritu treba ukázať aj s občanmi Slovenska. „Hlas sa nikdy nebude snažiť túto situáciu zľahčovať, tak ako to, žiaľ, urobili niektoré politické strany na Slovensku na extrémistickejšej strane opozície.“

Newsfilter: Musela prísť vojna, aby bol zrejmý zásadný rozdiel medzi Pellegrinim a Ficom. „Smer každým vystúpením na tému vojna dokazuje, že je v podstate na strane Ruska, hoci napadnutie Ukrajiny formálne odsudzuje,“ píše Roman Pataj.

Vláda by mala podľa Petra Pellegriniho držať „balans“ medzi pozornosťou k Ukrajine a dianím na Slovensku. Varoval pred tým, aby sa nestratila spoločenská ochota pomáhať Ukrajincom. Vláda by si podľa neho mala dať pozor, aby napríklad lekári „z vlny solidarity“ neuprednostnili človeka z Ukrajiny pred Slovákom, ak by mali rovnakú diagnózu.

Rozpravu k Mikulcovi začína predseda Hlasu Peter Pellegrini. Ministrovi vnútra vyčíta prehnané protipandemické opatrenia, ktoré jeho rezort robil.

Igor Matovič kritizuje novinárov, že píšu o Petrovi Pellegrinim ako o vhodnom koaličnom partnerovi budúcej vlády. „Pellegrini je úplne rovnaký skorumpovaný mafiánsky zločinec ako Fico…, rovnako zodpovedný za smrť Jána a Martiny…, a ak ho teraz ktorýkoľvek novinár zrazu legitimizuje, pľuje do očí pozostalým a zrádza dvoch mladých ľudí, ktorí zomreli len preto, že sa Jano postavil mafii Fico&Pellegrini,“ napísal na Facebooku.

Pellegrini hovorí, že s podpismi pod referendum začnú hneď, ako budú zadefinované všetky tri otázky. Strana Smer podľa neho formuluje ešte otázku o obrannej zmluve s USA. (ta3)

Ministerka Mária Kolíková (SaS) je presvedčená, že o mestských súdoch sa ešte budú v koalícii rozprávať. „Niekedy nie úplne rozumiete všetkým rozhodnutiam koaličných partnerov,“ povedala Kolíková v TA3. Chce vynaložiť ešte viac úsilia, aby partnerov presvedčila.

Najčítanejšie teraz

Vývoj bojov (125. deň): Prečo Rusi na Kremenčuk útočili zastaranou strelou, ktorá mala ničiť lietadlové lodeStrela Ch-22 podvesená pod trupom vyradeného sovietskeho bombardéra v múzeu. Foto - WikipediaMinister Lengvarský: Matovič mi do očí nepovedal, že mám odísť, ale niektorí ľudia už dostali ponuku (+ video)Foto N - Tomáš BenedikovičRenomé psychológa si zvyšoval lžami a falošnými pochvalami od veľkých firiem, pre štát pracuje na krízovej detskej linkeMarek Horňanský. Zdroj - PsychologickyInstitut.sk a Facebook. Na oboch stránkach sú už jeho fotografie nedostupné.Marián Viskupič z SaS: Potrebujeme nového ministra financií (+ video)Foto N - Vladimír ŠimíčekAnestéziológ o tom, ako môže lekár vyoperovať zlé oko: Mali by sme zmeniť systém, doktor nie je superhrdina (+ video)Vladimír Černák. Zdroj – Svet zdraviaPutinovo Rusko: rozpad alebo kapitulácia?Foto N - Tomáš BenedikovičHistorička Radžana Dugarova: Vojna Ruska proti Ukrajine by mala priniesť koniec Ruskej federácieRadžana Dugarova. Foto - archív R. D.Trumpa môže potopiť nečakaná svedkyňa. Opísala, čo urobil počas útoku na KapitolTrump nazval Hutchinsonovú falošnou a povedal, že ju sotva poznal. Foto - TASR/APSlovensko získava prelomovú biotechnologickú investíciu. Nemci tu rozbehnú výrobu, aká vo svete nemá obdobuVýroba spoločnosti Evonik Fermas. Foto - Evonik FermasIdeológia či plyn? Prečo Rusi útočia tam, kde útočia, a čo to znamená pre ZápadUkrajinský vojak hliadkuje počas prieskumnej misie v nedávno dobytej dedine na predmestí Charkiva. Foto - TASR/APNovým riaditeľom RTVS sa takmer určite stane Machaj, podporí ho SaS a odskočiť neplánuje ani Sme rodinaĽuboš Machaj. Foto N - Tomáš BenedikovičNATO nemá odvahu zastaviť vojnu na Ukrajine. Alianciu však už Putin zmenil a úplne inak, ako chcelPlagáty vo Varšave. V Poľsku majú jasný názor na Putina. Foto - TASR/APObnovme staré dobré moskviče, zavelil starosta Moskvy. V čom Rusi jazdiť chcú a v čom budúVladimir Putin verí, že sankcie nezrazia automobilový priemysel na kolená. Foto - kremlin.ruNewsfilter: Premiér neodmietol Matovičov koniec, ale tam sa to asi aj skončíPredseda vlády SR Eduard Heger a minister financií Igor Matovič. Foto - TASRPutin prichádza o svoj plynový tromf. V slovenských zásobníkoch je už viac ako polovica ročnej spotrebyIlustračné foto N - Tomáš Grečko

Nové na Dennikn.sk

Včera 20:25Newsfilter: Pellegrini sa v jesenných voľbách skúša nezašpiniť FicomVčera 18:22Číňanky kedysi nevedeli čítať, a tak si vymysleli vlastné písmo. Odborníčka vysvetľuje, ako nás ovplyvňujú písmenáVčera 17:01Na Pohode bude jedinečný objekt Juraja Gábora. Sphéra bude skúškou odvahy aj vizuálnou oázou (+ foto)Včera 16:59Graf dňa: Na tržbách v obchodoch vidno, že spotrebu domácností už zasiahla infláciaVčera 16:56Vyrastala v prepychu a v ňom zháňala pedofilovi detské obete. Súd poslal Maxwellovú do väzenia na dvadsať rokovVčera 16:53Trumpa môže potopiť nečakaná svedkyňa. Opísala, čo urobil počas útoku na KapitolVčera 16:41Ako dokážu spolu žiť dve Ameriky?Včera 16:37Americké myslenie do anglického futbalu. Nový spolumajiteľ Chelsea Boehly sám vybavuje prestupyVčera 16:25Investičné životné poistky by mali zlacnieť, ministerstvo financií pritvrdí podmienkyVčera 16:19Nová prezidentka odborovej konfederácie: Mali by sme sa zbaviť nálepky, že sme Ficove odboryVčera 15:44Nechcela som písať knihu o emigrantoch, zaujímali ma ľudia, ktorí rozhodovali o ich osude, vraví spisovateľka Malgorzata SzejnertVčera 15:15Amerikanista Beneš: Interrupcie dnes zakazujú štáty, v ktorých bolo legálne otroctvoVčera 14:27Novým riaditeľom RTVS sa takmer určite stane Machaj, podporí ho SaS a odskočiť neplánuje ani Sme rodinaVčera 14:11Vývoj bojov (125. deň): Prečo Rusi na Kremenčuk útočili zastaranou strelou, ktorá mala ničiť lietadlové lodeVčera 13:56Minister Lengvarský: Matovič mi do očí nepovedal, že mám odísť, ale niektorí ľudia už dostali ponuku (+ video)Včera 12:56Diaľničiari sľubovali, že opravy na D2 už nebudú také utrpenie ako vlani. Zdržaniam sa však nevyhliVčera 12:48Ideológia či plyn? Prečo Rusi útočia tam, kde útočia, a čo to znamená pre ZápadVčera 12:17Hlas si na východe verí, nechcel, aby jeho kandidáta na košického župana podporil aj SmerVčera 12:09Ako to číta Ivan Mikloš: Čo s nami urobila vojna Ruska proti UkrajineVčera 11:15Serena Williamsová a Roger Federer sú ako obľúbený seriál, ktorý sa vracia po rokoch. Tešíte sa, hoci to už nie je úplne onoVčera 10:30Slovensko získava prelomovú biotechnologickú investíciu. Nemci tu rozbehnú výrobu, aká vo svete nemá obdobuVčera 10:14Danglár: OdpustenieVčera 09:51Marián Viskupič z SaS: Potrebujeme nového ministra financií (+ video)Včera 08:32Konzervatívna väčšina svoju prácu len začína. V USA aj na SlovenskuVčera 07:17300 slov z ME: Išli sme na dno síl, hovorí kapitán. Mladí Slováci dosiahli veľký úspechVčera 06:41Ekonomický newsfilter: Zdá sa, že plynu bude túto zimu dosť02.00 21:41Česi už poznajú termín prezidentských volieb. Babiša v nich môže čakať podobný scenár ako Fica02.00 20:49Anestéziológ o tom, ako môže lekár vyoperovať zlé oko: Mali by sme zmeniť systém, doktor nie je superhrdina (+ video)02.00 19:36Newsfilter: Premiér neodmietol Matovičov koniec, ale tam sa to asi aj skončí02.00 19:19Historička Radžana Dugarova: Vojna Ruska proti Ukrajine by mala priniesť koniec Ruskej federácie