Monika Tódová

Zuzana Bérešová poprela, že by ju manžel zbil. Nevysvetlila, prečo to v roku 2003 uviedla do lekárskej správy

Bývalá manželka Imricha Béreša Zuzana vyhlásila, že ju manžel v roku 2003 fyzicky nenapadol. Béreš v pondelok pravdepodobne oznámi kandidatúru na prezidenta. Prečo Bérešová v nemocnici na Kramároch do lekárskej správy v roku 2003 uviedla, že ju škrtil, bil a že visela z balkóna, nevysvetlila.

Foto – Facebook Imricha Béreša a Lekárska správa z ošetrenia manželky Imricha Béreša

„K autentickosti zverejnenej lekárskej správy a údajnému incidentu som sa vyjadrila pred 15 rokmi na polícii, kde som celú udalosť poprela a dodnes ju považujem za formu diskreditácie môjho bývalého manžela. Týmto je pre mňa celá záležitosť uzavretá,“ napísala Bérešová v stanovisku pre TASR s tým, že napriek rozchodu je a bol jej bývalý manžel vynikajúci a starostlivý otec, ktorému vždy záležalo na dobrej výchove a vzdelaní ich synov.

Médiá Bérešová žiada, aby rešpektovali jej súkromie.

„I pri prekonávaní ťažkých chvíľ pri úmrtí nášho prvého syna a vážnej diagnóze tretieho, chcem vyzdvihnúť našu spoločnú snahu a vzájomný rešpekt, ktorými sa nám podarilo tieto nesmierne tragické chvíle prekonať. Doteraz máme korektné a slušné vzťahy,“ uviedla Bérešová.

Zuzana Bérešová prišla v roku 2003 so zraneniami do nemocnice na Kramároch na urgentný príjem a lekárom povedala, že ju fyzicky napadol manžel.

Podľa lekárskej správy, ktorú má Denník N k dispozícii, Bérešovú ošetroval traumatológ Jozef Sabol. Ten je bývalý riaditeľ univerzitnej nemocnice a Denníku N povedal, že je povinný rešpektovať lekárske tajomstvo a k žiadnym svojim pacientom sa nebude vyjadrovať.

Denník N zverejni lekársku správu v piatok. Bérešová sa k nej vtedy odmietla vyjadriť. Béreš ju označil za pochybný dokument. Nemocnica únik zdravotnej dokumentácie preverí.

Čítajte viac: V roku 2003 prišla manželka Imricha Béreša do nemocnice a povedala, že ju manžel surovo zbil

Ak máte pripomienku alebo ste našli chybu, napíšte na Ak máte pripomienku alebo ste našli chybu, napíšte na.

Najnovšie z témy:

Imrich Béreš neodpovedal, či by mal policajný prezident Gašpar odstúpiť. „Ja mám veľmi málo informácií, iba z médií. Je to čisto politické rozhodnutie, za ktoré si nesie zodpovednosť minister vnútra. Nevidím dôvod, aby som sa k tomu vyjadroval. Ja keby som bol na jeho mieste (Gašpara), tak odstúpim sám.“

Najčítanejšie

| |