Denník N

Anastasia Kuzminová

Články

Minúta po Minúte

Zmiešaná biatlonová štafeta Tomáš Sklenárik, Damián Cesnek, Anastasia Kuzminová a Mária Remeňová skončila 10. na ME v Osrblí. Za víťazmi z Nórska zaostala o vyše štyri minúty. Druhí skončili Francúzi, tretí Taliani. (tasr)

Ivona Fialková sa rozhodla pokračovať v kariére, 24-ročná biatlonistka uvažovala o jej konci pre problémy s chrbticou. Slovensko tak môže na budúcu sezónu zložiť štafetu, ktorej členkou bude aj Anastasia Kuzminová, ktorá už ukončila individuálnu kariéru. (rtvs)

Kuzminová strieľa fantasticky a zatiaľ trafila všetkých 15 terčov. Čaká ju už len posledná streľba; ak by aj na nej bola bezchybná, podarilo by sa jej to prvýkrát v kariére. Slovenská biatlonistka má náskok 1:22 min.

Kuzminová zvládla bezchybne aj druhú streľbu a na čele stíhacích pretekov má náskok 1:14 min. Paulína Fialková spravila opäť dve chyby a priebežne je na 22. mieste.

Anastasia Kuzminová začala stíhacie preteky bezchybnou streľbou a priebežne vedie o 35 sekúnd. Paulína Fialková spravila dve chyby a patrí jej 14. miesto.