Denník N

Boris Kollár

Články

Minúta po Minúte

Boris Kollár ostáva predsedom mimoparlamentného hnutia Sme rodina. Na sobotňajšom sneme si strana zvolila aj podpredsedov – bývalú poslankyňu Petru Krištúfkovú a Mariána Labaniča, ktorý je generálnym manažérom hnutia.

Predseda parlamentu Boris Kollár zvolal na stredu stretnutie predsedov politických strán a hnutí, ktoré sa dostali do parlamentu. Diskutovať budú o príprave ustanovujúcej schôdze Národnej rady.

Brífing predsedu Sme rodina Borisa Kollára nakoniec bude dnes o 13.30 pred budovou parlamentu. NAKA zasahovala v budove Kollárovho Fun rádia. Čas tlačovky sa viackrát presúval. Podľa prvej verzie sa jej mal zúčastniť aj bývalý poslanec hnutia Martin Borguľa; či na nej bude aj teraz, hovorkyňa neuviedla.

Foto: Zásah NAKA v budove Fun rádia Borisa Kollára. Predseda Sme rodina ohlásil brífing pôvodne na 13.00, asi po dvadsiatich minútach tlačovku presunul na štvrtok. Čas upresnia neskôr. Tlačovky sa mal zúčastniť aj bývalý poslanec hnutia Martin Borguľa; či na nej bude aj zajtra, hovorkyňa neuviedla.

Peter Pellegrini povedal, že telefonoval s Borisom Kollárom. Podľa neho to bol príjemný, ľudský rozhovor, nie taktický. Kollár mu povedal, že to vyzerá tak, že spolu v parlamente nebudú. (markíza)