Denník N

Bratislava

Články

Minúta po Minúte

Futbalista Vladimír Weiss mladší zvažuje koniec kariéry. Počas sezóny ho trápila chronická bolesť achilovky, na jar si roztrhol prsný sval. „Možno mi telo naznačuje, že by som mal skončiť, ale budem tvrdohlavý. Uvidím, ako dohrám túto sezónu, a po nej sa rozhodnem,“ povedal po oslavách titulu kapitán Slovana Bratislava.

Hraničný priechod Petržalka – Berg je obojsmerne neprejazdný pre hromadnú nehodu, ktorá sa stala v smere do Rakúska. Zelená vlna RTVS hlási polhodinové zdržanie a odporúča využiť diaľničný hraničný priechod Jarovce – Kittsee. (tasr)

V poslednom čase sa rozmohlo heslo “Nemôžu mať všetko”. Ja si myslím, že nemôžu mať nič, vyhlásil Michal Hvorecký na proteste pred bratislavskou Bibianou. Pred budovou sa na protest proti výmene vedenia zišlo niekoľko stoviek ľudí.

V Bratislave na priechode pre chodcov zrazilo auto 14-ročné dievča. Dievča previezli do nemocnice. Vodičovi pri dychovej skúške alkohol nezistili. K nehode došlo pred obchodným domom na Zohorskej ulici v Karlovej Vsi. (tasr)