Futbalové ME do 21 rokov

Minúta po minúte

V druhom zápase A-skupiny vyhráva Anglicko nad Poľskom 2:0. Ak sa v zostávajúcich 20 minútach nič nezmení, Anglicko vyhrá A skupinu a postúpi do semifinále, Slovensko skončí druhé a bude čakať na výsledky zápasov v skupinách B a C.

V druhom polčase je zápas Slovenska a Švédska vyrovnaný, tempo hry je voľnejšie, ani jedno mužstvo si nevypracovalo šancu. Po hodine hry vyhrávame na ME do 21 rokov 2:0.

Futbaloví reprezentanti do 21 rokov vyhrávajú na ME po 1. polčase nad Švédskom 2:0. Slováci na ihrisku dominujú, majú častejšie loptu, na strely vyhrávajú 11:3. Góly strelil Chrien a Mihálik.

Martin Chrien oslavuje prvý gól Slovenska. Foto TASR.

Slovensko vyhráva nad Švédskom 2:0. V zápase futbalových ME do 21 rokov skóroval v 22. minúte Jaroslav Mihálik, ktorý zakončil slovenský protiútok. Zverenci Pavla Hapala zatiaľ dominujú a ich vedenie je zaslúžené.

V paralelne hranom zápase A-skupiny ME do 21 rokov vyhráva Anglicko nad Poľskom 1:0. Za týchto okolností by sa víťazom skupiny stalo Anglicko, ktoré by automaticky postúpilo do semifinále. Slováci by skončili na 2. priečke a čakali by na výsledky zápasov v skupine B a C.

Slovenskí futbalisti vyhrávajú od 5. minúty nad Švédskom 1:0. V zápase ME do 21 rokov skóroval hlavičkou Martin Chrien.

Tréner Pavel Hapal posiela v 66. minúte na ihrisko Šafranka s Bénesom, ktorí striedajú Zreľáka s Chrienom. Krátko predtým Slováci reklamovali ruku Angličanov v pokutovom území, rozhodca však neodpískal penaltu.

Angličania otáčajú a nad Slovákmi vyhrávajú 2:1. V 61. minúte sa presadil Redmond. Škriniar na polovici ihriska prepadol, Baker videl na druhej strane ihriska Redmonda, ktorý s a presadil v súboji 1 na 1.

Angličania vyrovnali v 50. minúte proti Slovákom na 1:1 v zápase ME do 21 rokov. Po rohu využil zmätok v slovenskej šestnástke Mawson, ktorý dorazil do bránky vlastnú strelu.

Začal sa druhý polčas zápasu Slovensko – Anglicko na futbalových ME do 21 rokov. Slováci vyhrávajú 1:0 gólom Chriena. Angličania sú pod tlakom, aby mali šancu na postup, potrebujú vyhrať.

Slovenskí futbalisti do 21 rokov vyhrávajú po I. polčase na ME v Poľsku nad Anglickom 1:0, v 23. minúte skóroval Chrien. Angličania si nevypracovali vyloženú šancu.

Chrien oslavuje gól na 1:0. Foto - tasr

V 42. minúte vyslal spoza šestnástky výbornú strelu na anglickú bránku Mihalík. Lopta tesne pred Pickfordom skočila a narobila mu veľké problémy.

Angličania sa stále nedostali k vyloženej šanci, najbližšie ku gólu bol v 36. minúte Swift lobovanou strelou spoza šestnástky. Slováci tak na ME do 21 rokov stále vyhrávajú 1:0.

Slovensko vyhráva nad Anglickom 1:0 v zápase ME do 21 rokov. V 23. minúte sa po Rusnákovom rohovom kope hlavičkou presadil Martin Chrien. Bola to prvá slovenská strela na bránku.

Prvých dvadsať minút zápasu Slovensko – Anglicko na Eure do 21 rokov bolo opatrných, ani jeden tím si nevypracoval vyloženú šancu. Miernu územnú prevahu má Slovensko.

Prémiový článok e-mailom
raz týždenne zadarmo!

Už viac ako 91020 z vás dostáva správy e-mailom