Denník N

Denník N v Komárne

Od 27. septembra do 8. októbra sa časť redakcie Denníka N presťahuje do Komárna. Podunajsko sa tak stane hlavným regiónom nášho novinárskeho záujmu. Naši reportéri tu budú pracovať na reportážach, robiť rozhovory, organizovať diskusie a stretávať sa s občanmi. Viac informácií čoskoro.
  • PODUJATIA V DOME MATICE SLOVENSKEJ V KOMÁRNE
  • 28. september o 19:00 - Ako Slovensko zvláda tretiu vlnu.  Diskusia s ministrom zdravotníctva Vladimírom Lengvarským a epidemiologičkou Alexandrou Bražinovou LÍSTKY (Vstup s potvrdením o očkovaní. Ďakujeme.)
  • 29. september o 18:00 - Maďarskí politici o spájaní a o slovenských Maďaroch.  Diskutujú bývalý predseda SMK a Mosta-Híd Béla Bugár, poslanec OĽaNO György Gyimesi, predseda hnutia Spolupatričnosť Szabolcs Mózes LÍSTKY (Vstup s potvrdením o očkovaní. Ďakujeme.)
  • 5. október o 18:00 -Diskusia N v maďarčine - Monika Filipová a Kálmán Petőcz o slovenských Maďaroch a južnom SlovenskuN Vita /magyar nyelvű beszélgetés/ - Petőcz Kálmán és Filip Mónika a szlovákiai magyarokról és Dél-Szlovákiáról LÍSTKY/JEGYEK (Vstup s potvrdením o očkovaní / Belépés oltási igazolvánnyal)
Projekt vznikol v spolupráci s firmou Google.

Články

Minúta po Minúte