Kotleba

Minúta po minúte

Kotlebovci ohlásili, že budú mať hliadky vo vlakoch aj na trati Krompachy-Poprad-Liptovský Mikuláš. Hliadkovanie robia aj po zmene príslušného zákona, ktorým chcela vláda takýmto aktivitám zamedziť. (čtk)

OĽaNO dáva trestné oznámenie pre machinácie pri verejnom obstarávaní v Banskobystrickom kraji. Ako predtým informovala Markíza, na predkladanie ponúk na 15 úsekov boli len tri dni.

Kotlebovci sú na Facebooku na smiech. Ich vetva z Bratislavského kraja zverejnila fotografie z výstupu na Kriváň v duchu štúrovských tradícií, namiesto Kriváňa v Tatrách išli na Veľký Kriváň v Malej Fatre.

Fotka kotlebovcov z Veľkého Kriváňa.

Drevo nebude strategická surovina. Rozhodli o tom dnes poslanci Národnej rady. Odmietli tak ústavný zákon, ktorý navrhovala ĽSNS. (tasr)

Koalícia niektoré kroky proti kotlebovcom preháňa a zvyšuje im tak popularitu, hovorí v RTVS predseda SaS Richard Sulík. Za vážnu chybu považuje zmenu voľby župana z dvojkolovej na jednokolovú.

Program kotlebovcov je nekompetentný a lživý blábol, hovorí v rozhovore Irena Bihariová. „Takmer všetky opatrenia, ktoré si dali do programu, sú príliš všeobecné. Nejde o nič konkrétne, merateľné, zväčša sú to len kvetnaté a strašne populistické frázy, ktoré ich voličom krásne znejú, v praxi sa však nedajú realizovať.“

Irena Bihariová. Foto N – Tomáš Benedikovič

Už viac ako 125764 z vás dostáva správy e-mailom