Liga majstrov

Minúta po minúte

Crvena Zvezda Belehrad vyhráva v Trnave 2:1, v 8. minúte predĺženia sa presadil Radonjič. Ak chce Trnava postúpiť, musí streliť dva góly. V prípade remízy 2:2 by postúpili do play-off Ligy majstrov hostia vďaka väčšiemu počtu strelených gólov na ihrisku súpera.

Zápas Trnava – Crvena Zvezda sa v riadnom hracom čase skončil 1:1 a nasleduje predĺženie, keďže rovnakým výsledkom sa skončil aj prvý zápas 3. predkola Ligy majstrov pred týždňom v Belehrade.

Začiatkom 82. minúty mohla ísť Trnava do vedenia, keď Stopér Savič podcenil prihrávku na Bakoša, útočníka Trnavy však vychytal brankár Borjan.

Koncom 67. minúty sa Crvena Zvezda mohla v Trnave dostať do vedenia 2:1, keď sa k strele zvnútra šestnástky dostal Radonjič, Chudý však loptu vyrazil a dorážka Stojilkoviča skončila na žrdi.

Druhý polčas odvety 3. predkola Ligy majstrov medzi Trnavou a Crvenou Zvezdou je zatiaľ nezáživný, prebieha 62. minúta a je stále 1:1. Ak už nepadne gól, nasledovať bude predĺženie.

Trnava hrá s Crvenou Zvedou Belehrad 1:1 po I. polčase odvety 3. predkola Ligy majstrov. V 6. minúte skóroval domáci Bakoš, no už o minútu vyrovnal Ben. Prvý zápas sa skončil 1:1 a keby sa dnešný duel skončil takto, nasleduje predĺženie.

Marek Bakoš oslavuje gól do bránky Crvenej Zvezdy Belehrad. Foto – tasr

Po dvoch rýchlych góloch sa priebeh zápasu Trnava – Crvena Zvezda upokojil a hra je vyrovnaná. V 27. minúte však mali šancu hostia z Belehradu, Radonjičovu strelu domáci brankár Chudý vyrazil na roh.

Crvena Zvezda Belehrad vyrovnala na 1:1 proti Spartaku Trnava už v 7. minúte, keď sa hlavičkou presadil Ben v odvete 3. predkola Ligy majstrov.

Trnava vyhráva nad Crvenou Zvezdou Belehrad 1:0 v odvete 3. predkola Ligy majstrov. V 6. minúte sa hlavičkou presadil Marek Bakoš po centri Andreja Kadleca.

Začala sa odveta 3. predkola Ligy majstrov medzi Spartakom Trnava a Crvenou Zvezdou Belehrad. Prvý zápas sa skončil 1:1. Postupujúci si zahrá play-off o skupinovú fázu Ligy majstrov, menej úspešný play-off o skupinu Európskej ligy. Vysiela Dvojka RTVS.

Futbalisti Trnavy vyhrávajú 1:0 na ihrisku Legie Varšava v 2. predkole Ligy majstrov. Trnava mala viac šancí, v 16. minúte skóroval Erik Grendel.

Foto – tasr

Futbalisti Trnavy vyhrávajú na ihrisku Legie Varšava od 16. minúty 1:0 v 2. predkole Ligy majstrov. Strelou z hranice šestnástky prekonal domáceho brankára Erik Grendel.

Trnava mala v 7. minúte už druhú gólovú šancu na ihrisku Legie Varšava v 2. predkole Ligy majstrov. Eghovu hlavičku výborne zneškodnil domáci brankár Malarz.

Trnava mala už v 3. minúte zápasu na ihrisku Legie Varšava v 2. predkole Ligy majstrov veľkú šancu. Po rýchlej akcie a Eghovej prihrávke Jirka netrafil odkrytú domácu bránku.