Liga majstrov

Minúta po minúte

V Cardiffe sa začal 2. polčas finále Ligy majstrov, skóre zápasu medzi Realom Madrid a Juventusom je 1:1. Oba tímy do 2. polčasu nastupujú v nezmenených zostavách.

Po prvom polčase je stav finále Ligy majstrov medzi Realom Madrid a Juventusom 1:1. Na Ronaldov gól zo 7. minúty odpovedal v 20. minúte Mario Mandžukič.

Mario Mandžukič oslavuje gól na 1:1. Foto – TASR/AP

Monako strelilo gól na 3:1 a znova sa dostalo do pozície postupujúceho tímu do štvrťfinále Ligy majstrov. V 77. minúte pokoril obranu Manchestru City Bakayoko.

Manchester City znížil v Monaku v 71. minúte na 1:2, presadil sa Sane. Za tohto stavu anglický klub postupuje do štvrťfinále Ligy majstrov. Atlético Madrid stále hrá bez gólov s Bayerom Leverkusen, v prvom zápase vyhralo 4:2.

Liga majstrov po I. polčase: Monako vyhráva nad Manchestrom City 2:0 a za tohto stavu postupuje do štvrťfinále. Atlético Madrid hrá bez gólov s Bayerom Leverkusen, tiež mu tento výsledok stačí na postup.

Monako po góle Fabinha vyhráva nad Manchestrom City 2:0. Ak udrží tento stav, postúpi do štvrťfinále Ligy majstrov (prvý zápas v Anglicku prehralo 3:5). Atlético Madrid hrá s Leverkusenom stále bez gólov.

Monako po prvej polovici prvého polčasu vyhráva doma nad Manchestrom City 1:0. Ak by strelilo druhý gól, stalo by sa postupujúcim tímom, keďže v prvom zápase osemfinále Ligy majstrov prehralo v Anglicku 3:5.

Dnes spoznáme zvyšných dvoch štvrťfinalistov futbalovej Ligy majstrov. Manchester City hrá na ihrisku Monaka, prvý zápas vyhral 5:3. Atlético Madrid si do domácej odvety prinieslo z Leverkusenu víťazstvo 4:2.

O 20:45 sa v Lige majstrov začínajú dva odvetné zápasy osemfinále. Leicester hrá doma proti FC Sevilla, s ktorou prehral prvý duel 1:2, a Juventus nastúpi proti FC Porto, ktoré zdolal na jeho ihrisku 2:0.