MS vo futbale

MS vo futbale 2018 sa konajú v Rusku od 14. júna do 15. júla (program)

Minúta po minúte

Od 14:00 sa hrá zápas Švédsko – Južná Kórea. V druhom stretnutí F-skupiny futbalových MS je miernym favoritom celok z Európy. V rovnakej skupine včera Mexiko porazilo Nemecko 1:0. Duel vysiela Dvojka.

Na futbalových MS sa hrá duel medzi Srbskom a Kostarikou. V prvom zápase E-skupiny je favoritom európsky tím. Stretnutie vysiela Dvojka.

Nedeľné zápasy na MS vo futbale: 14:00 Kostarika – Srbsko, 17:00 Nemecko – Mexiko, 20:00 Brazília – Švajčiarsko.

Dnešný program na MS vo futbale: 12:00 Francúzsko – Austrália, 15:00 Argentína – Island, 18:00 Peru – Dánsko, 21:00 Chorvátsko – Nigéria.

Španielsko vyrovnalo proti Portugalsku na 1:1. Gól strelil v 25. minúte Diego Costa, ktorý sa presadil proti dvojici portugalských obrancov.

Portugalsko vyhráva od 4. minúty nad Španielskom 1:0, keď Cristiano Ronaldo premenil penaltu. Tú nariadil hlavný rozhodca po faule Nacha práve na Ronalda.

Na MS sa začal zápas B-skupiny medzi Marokom a Iránom. Ide o prvý vzájomný zápas vôbec. Miernym favoritom je Maroko, ktoré neprehralo posledných 18 zápasov a v príprave porazilo Slovensko 2:1. Duel vysiela Dvojka.