Newsfilter

Editori Denníka N komentujú od nedele do piatka tri najdôležitejšie udalosti dňa a pridávajú odporúčania na najlepšie texty na celom slovenskom webe.

Minúta po minúte

Ján Štrasser odpovedá na otázku Tomáša Gálisa, ktorý sa po odchode Lucie Žitňanskej z Mostu-Hídu pýta, čo v tej koalícii ešte Most-Híd robí: Pripomenulo mi to príhodu z hlbokej totality, keď sa istého populárneho herca spýtali, prečo účinkuje v takmer každom podradnom televíznom programe. Herec odpovedal: „Viete čo, poďme sa o tom pozhovárať k bazénu mojej vily.“

Newsfilter Tomáša Gálisa: Miroslav Kocúr poskytol Denníku N rozhovor, v ktorom hovorí o biskupovi, čo údajne zneužil dve dievčatá. Vláda rokovala vo Svidníku a opäť rozdávala peniaze najmä svojim voličom. Parlament schválil azda už poslednú novelu jasličkového zákona.

Newsfilter Konštantína Čikovského: Bývalú jedáleň a halu na stanici prerobili na čakáreň a prechodovú miestnosť. Aj všetky ostatné detaily dávajú tejto prestavbe obrovskú šancu dostať sa na slovenskom Facebooku medzi top fenomény mesiaca. Tá cena je naozaj takmer milión eur.