hokejová reprezentácia

Články

Minúta po Minúte

Slovenskí hokejisti prehrávajú s Nemeckom 0:2 po 2. tretine. Druhý gól Nemecka dal Tobias Eder v presilovej hre v 31. minúte.

Slovenskí hokejisti prehrávajú po 1. tretine s Nemeckom 0:1. Úvodný gól zápasu strelil v 7. minúte v presilovke Tim Wohlgemuth.

Slovenskí hokejisti remizujú s Dánskom 3:3 po skončení riadneho hracieho času. Za Slovensko vyrovnal v 3. tretine Viliam Čacho druhým gólom v zápase, nasleduje predĺženie.

Slovenskí hokejisti prehrávajú po 2. tretine s Dánskom 2:3. V 24. minúte pridal tretí dánsky gól Kristian Jensen, za Slovákov potom znížili Viliam Čacho a Daniil Fominych.

Slovenskí hokejisti prehrávajú po 1. tretine s Dánskom 0:2. Prvý gól strelil v 12. minúte po prečíslení Mathias From, o štyri minúty neskôr pridal druhý dánsky gól Morten Poulsen.

Slovenskí hokejisti remizujú po skončení riadneho hracieho času s Rakúskom 2:2. Za Slovensko vyrovnal v 3. tretine Adrián Holešinský, nasleduje predĺženie.

Slovenskí hokejisti prehrávajú po 2. tretine s Rakúskom 1:2. Druhý gól Rakúska strelil v presilovke Dominique Heinrich.

Slovenskí hokejisti remizujú po 1. tretine s Rakúskom 1:1. Slováci viedli po góle Michala Beňa, ktorý sa presadil pri svojej reprezentačnej premiére, Rakúsko vyrovnalo v 19. minúte zásluhou Bernda Wolfa.