Denník N

Toto vystrihneme

Humoristický podcast Denníka N. Ak sa tento týždeň stalo niečo srandovné, budeme sa o tom rozprávať. Ak niečo vážne, je možné, že o tom budeme nevhodne vtipkovať. Za mikrofónmi väčšinou sedia Braňo Bezák, Zuzana Vitková, Adam Znášik a Tomáš Bella. Môžete nám aj písať na [email protected]. Ale nemusíte. Ale môžete. Toto vystrihneme nájdete aj na Spotify, Apple, Google Podcasts či Podbeane.

Články

Minúta po Minúte

Podcast Toto vystrihneme: 17-ročný nemecký programátor šetrí peniaze na nájomnom tak, že už rok a pol býva a pracuje vo vlakoch Deutsche Bahn, ktorými denne prejde aj 1000 kilometrov. Humoristi diskutujú o možnom živote v slovenských vlakoch.

Satirický podcast Toto vystrihneme: Ministerka Martina Šimkovičová chce rozšíriť kvóty na celý okruh slovenskej kultúrnej umeleckej tvorby. Autori podcastu prinášajú tipy, ako to podporiť zatepľovaním bytoviek vo farbách slovenskej vlajky, prípadne výmenou okrasných fotografií s Brooklynským mostom za Považskobystrický nadjazd.

Humoristický podcast Toto vystrihneme: Viedenská „Strana piva“ má v prieskumoch 12 percent, čo je jej historické maximum. Momentálne by s takýmto výsledkom bola treťou najsilnejšou stranou v meste. Autori podcastu rozoberajú potenciál Konzervatívnej strany abstinentov, ktorá by jej mohla konkurovať.

Podcast Toto vystrihneme: Snažia sa Ukrajinci zmiasť ruskú protivzdušnú obranu tým, že posielajú namiesto dronov dronice? Na túto aj ďalšie nástojčivé otázky dneška dáva odpoveď aktuálne vydanie humoristického podcastu Denníka N.