Wimbledon

Články

Minúta po Minúte

Novak Djoković vedie nad Nickom Kyrgiosom 2:1 na sety. Srbský tenista vyhral vo wimbledonskom finále v treťom sete 6:4, Kyrgios prišiel o svoje podanie za stavu 4:4.

Novak Djoković vyrovnal stav finálového stretnutia vo Wimbledone na 1:1 na sety. V druhom sete zvíťazil 6:3, keď Nickovi Kyrgiosovi zobral podanie v 4. geme.

Nick Kyrgios vedie vo finále Wimbledonu 1:0 na sety nad Novakom Djokovićom, austrálsky tenista vyhral úvodný set 6:4. Rozhodujúci moment sa odohral v piatom geme, keď Kyrgios prelomil Djokovićovo podanie.

Začína sa finále ženskej dvojhry vo Wimbledone. Nastúpia v ňom tuniská tenistka Ons Jabeurová proti Jelene Rybakinovej z Kazachstanu. Obe tenistky budú hrať vo svojom prvom finále na grandslamovom turnaji. Vo vzájomných zápasoch vedie Jabeurová 2:1. Priamy prenos vysiela Eurosport 2.