Wimbledon

Rybáriková prehrala v semifinále s Muguruzazovou 1:6, 1:6
• druhú semifinálovú dvojicu tvoria V. Williamsová a Kontová

Minúta po minúte

Roger Federer vyhráva nad Marinom Čilićom 2:0 na sety. Švajčiarsky tenista vyhral druhú časť wimbledonského finále 6:1.

Roger Federer vyhral prvý set wimbledonského finále. Chorvátskeho tenistu Marina Čilića v ňom porazil 6:3.

O 15:10 sa začína finále Wimbledonu medzi Rogerom Federerom a Marinom Čilićom. Federer, ktorý je favoritom, môže získať rekordný 19. grandslamový titul, Čilić svoj druhý v kariére.

Španielska tenistka Garbiñe Muguruzaová vyhráva v druhom sete už 0:4 a smeruje za postupom do finále.

Rybáriková si neudržala servis ani v úvode druhého setu a na gemy prehráva 0:1.

Magdaléna Rybáriková prehrala prvý set wimbledonského semifinále 1:6. Španielka Garbiñe Muguruzaová hrala v prvej časti aktívnejšie a presnejšie, Slovenke nevychádzal predovšetkým prvý servis.

Magdaléna Rybáriková získala svoj prvý gem v úvodnom sete semifinále a znížila náskok súperky na 1:5.

Magdaléna Rybáriková stratila aj druhé podanie v zápase a v úvodnom sete wimbledonského semifinále prehráva 0:4.

Magdaléna Rybáriková stratila svoje podanie hneď v úvode zápasu a v semifinále Wimbledonu prehráva v 1. sete na gemy 0:2.

Semifinále Wimbledonu medzi Magdalénou Rybárikovou a Garbiñe Muguruzaovou sa začalo. Vzájomná bilancia zápasov je 2:2, jediný duel na tráve však vyhrala naša hráčka.