Denník N

Výhody pre blogerov denníka N

  1. Každý bloger, ktorý v priebehu posledných 6 mesiacov publikoval aspoň 15 článkov, si môže uplatniť nárok na digitálne predplatné denníka N na 6 mesiacov zdarma.
  2. Každý bloger, ktorý v priebehu posledných 6 mesiacov publikoval aspoň 15 článkov, si tiež môže uplatniť 50-percentnú zľavu pri kúpe ročného predplatného tlačeného vydania denníka N.
  3. Blogerom, ktorí si už predplatné zakúpili a splnia podmienky na digitálne predplatné zdarma, respektíve na 50-percentnú zľavu na predplatné tlačeného vydania, bude predplatné o daný čas predĺžené.
  4. Blogeri môžu o uplatnenie bonusov na predplatné požiadať na adrese blog(at)dennikn.sk.
  5. Prihlásením do partnerského programu Martinus.sk dostáva každý bloger možnosť získať províziu 5 percent (pri vyplatení v hotovosti) alebo 7 percent (pri vyplatení nákupnou poukážkou) z ním sprostredkovaných nákupov na www.martinus.sk.

Stačí, ak si pár klikmi vytvorí konto na www.partner.martinus.sk a priamo v rámci systému si na mieru vygeneruje link, ktorý umiestni na svoju stránku. Môže odkazovať buď na konkrétnu knihu, alebo priamo na www.martinus.sk.

Ak čitateľ blogu klikne na tento link a do 7 dní týmto spôsobom nakúpi v Martinuse, bloger získava províziu.

Pripomienky k blogom a k tomu, čo by sme mali zlepšiť, od vás radi uvítame na adrese blog(at)dennikn.sk.